Make your own free website on Tripod.com

Albert Park, Avusturalya - Sıralama Turları

Melbourne - Albert Park
3 Mart 2001

Jos Verstappen
Pozisyon 15.
En İyi Süre 1:29.934
Şasi No. A22-01
Yedek Araç Şasisi A22-04
"Bugün çok fazla çalıştık ve sanıyorum tahmin edebileceğimiz en iyi işi yaptık. Bugünkü sabah antremanlarında vites kutusu ile ilgili bir elektrik problemi nedeniyle çok fazla zaman kaybettik. İkinci seansın sonlarına doğru, takım benim aracımı düzelterek çok iyi bir iş yaptı ancak bize sıralama turlarında yardımı olacak çok değerli ayarlama süresini kaybettik. Aynı zamanda son hızlı turumda ilk virajda engellendim ancak bununla yetinmeli ve yarın elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışmalıyız."

Enrique Bernoldi
Pozisyon 18.
En İyi Süre 1:30.520
Şasi No. A22-03
"Genel olarak iyi gidiyorduk ancak son çıkışımdaki turumda çok fazla trafik vardı ve ön lastikleri yeterli derecede ısıtamamam beni en hızlı turumda biraz yavaşlattı. Yarın 18. sırada start almak zor olacak, ancak bu araçlar için zor bir yarış ve yarın ne olacağını kimse bilemez."

Mike Coughlan, Teknik Direktör, OrangeArrows
"İlk 12 içinde olamadığımız için hayal kırıklığına uğradığımızı söylemeliyim. Asiatech'deki partnerlerimizle birlikte yapacak çok işimiz var ve aynı zamanda testlerin eksikliğinden de etkilendik. Sıkı çalışacağız ve çok yakında daha iyi bir pozisyonda bulunmalıyız ancak sezona yakalamaç oynayarak başlamak bizim beklediğimiz bir şey değil. Yılın ilk yarışı her zaman bir kaç sürpriz ortaya çıkarabilir, o halde hala yarın iyi bir gün geçirmeyi umuyoruz."

Didier Debae, Asiatech
"Bugünkü sıralamalarda elde edilen deneyim Asiatech'e ilerleme göstermek için yarım edecek. Partnerimizle birlikte yaptığımız tüm testler paketi geliştirdi, ancak hiçbirşey bizim, rakiplerimiz karşısında nerede olduğumuzu görmemizi sağlayan yarışların yerini tutamaz. Yapacak çok işimizin olduğunun farkındayız."

Hava Durumu: Ilık ve güneşli. Sıcaklık: 24°C

Sıralama Sonuçları